Kryesore

Ja cila shenjë e horoskopit janë materialistë dhe xhelozë të sëmurë


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 08:01 - 08/11/18 |
mapo.al

Ja pse nuk duhet t’i dilni para një personi të Demit!


Astrologët japin parashikime të ndryshme për shenjat e horoskopit.


Çdo shenjë e horoskopit ka karakteristikat e veta që e bën atë të veçantë.Së fundmi astrologët kanë përcaktuar se personat që i përkasin shenjës së Demit, janë kokëfortë, materialistë por edhe xhelozë të sëmurë.
Tregoni kujdes, nëse keni të bëni me ta.DEMI

Personat në shenjën e Demit janë kokëfortë dhe kjo s’do ndryshojë kurrë.

Konsiderohen injorantë dhe të pasjellshëm përballë ndjenjave të personave të tjerë.

E kanë me përtesë edhe të marrin frymë, nëse nuk i motivon me arsye të forta për atë veprim.

Dhe për ta mbyllur janë materialistë dhe posesivë, gjithashtu në marrëdhënie janë xhelozë të sëmurë./noa.al/

1


Etiketa: , , ,

Pas