ShowBizz

Ja fustani me të cilin Luana hap emisionin për këtë sezon, nuk do ta besoni sa kushton
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 17:33 - 26/09/20 |
mapo.al

Luana Vjollca është një nga moderatorët më të dashura për publikun shqiptar.


Moderatoren jemi mësuar ta shohim shpesh të kuruar në lookun e saj.


Në emisionin e parë për këtë sezon, që do të jetë sot, Luana ka zgjedhur që të veshë një fustan në ngjyrë të kuqe, nga ”alexandermcqueen”, i cili kushton jo pak por 5.490 euro.Siç shihet dhe në foton e mësipërme, e kuqja mund të themi padyshim që është ngjyra e Luanës, dhe veshja i nxjerr më së miri në pah hiret e saj.Etiketa: , ,

Pas