ShowBizz

Ja ku do ta shohim këtë sezon televiziv Graciano Taganin

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 15:10 - 02/09/19 |
mapo.al

Balerini Graciano Tagani, i komentuar së tepërmi për lëvizjet e tij nëpër televizione të ndryshme, do të shihet në sezonin e ri në ekranin e Top Channel.


“Blitz.al” shkruan se Graciano do të jetë koreograf dhe balerin i emisionit “E Diell”, si dhe do të shihet në vazhdimësi edhe në moderimin e një rubrike në programin e së dielës.Ai ka publikuar sot në “Instagram” një video nga ambientet e Top Channel, që me shumë gjasa është realizuar gjatë parapërgatitjeve.


Ndërkohë, ende nuk dihet se çfarë do të ndodhë me rubrikën “Dance with Graciano”, që iu besua në emisionin “Mos i Fol Shoferit” në Ora News.


Etiketa: ,

CLOSE
CLOSE
Pas