Aktualitet

Ja kushti që Noizy i vendos fansave për të publikuar këngën “Nuk je bad”
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 20:50 - 26/03/20 |
mapo.al

Reperi i njohur shqiptar, Rigels Rajku i njohur me emrin artistik Noizy, së fundmi ka kërkuar një favor nga fansat, në mënyrë që të publikojë nesër një prej këngëve. Kjo këngë do të jetë pjesë e albumit “Epoka” të cilin artisti do e prezantojë më 3 prill.


Nëpërmjet një videoje të shkurtër të ndarë në ‘Instagram’, reperi ka kërkuar nga ndjekësit që të bëhen 27 mijë komente në postimin e tij.

27.000 komente dhe kjo del nesër 27/03 #NUK JE BAD #EPOKA #OTR”, ka shkruar krahas postimit Noizy, i cili ka shpërndarë edhe një fragment nga klipi.

See the source image

Deri më tani, videoja e reperit të njohur ka arritur të grumbullojë 160,780 pëlqime dhe 20,754 komente.

“Nuk je bad” është pjesë e albumit të ri të Noizyt, këngët e të cilit do i sjellë pa klipe për shkak të situatës së krijuar në vend.

See the source image

 


Etiketa: , ,

Pas