ShowBizz

Ja me kë po e kalon izolim Loredana

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 21:21 - 02/05/20 |
mapo.al

Reperja e njohur Loredana Zefi këtë periudhë izolimi po e kalon në Gjermani. Mesa duket ajo është në shoqërinë e mikut të saj, Zunës. Kjo gjë ka lindur dhe dyshime për një romancë të mundshme mes tyre, por asnjëra nga palët nuk ka reaguar.Në postimet në rrjetin social Instagram, ata kanë shpërndarë një  fotografi të zakontë nën shoqërinë e njëri-tjetrit, teksa shihen në ambient të hapur në mes pandemisë globale.Ndërkaq, “Night Verdient” titullohet bashkëpunimi i radhës me Capital Bra, teksti i të cilës thuhet se është dedikim për ish-bashkëshortin e Loredanës, Mozzik.

 


Etiketa: , ,

CLOSE
CLOSE
Pas