KMR

Ja pse janë të rrezikshëm: Pitbulli sulmon haskin…
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 13:31 - 01/11/18 |
mapo.al

Një qen i racës pitbull sulmoi një haski siberian në një panair në Tajlandë.


Teksa juria po gjykonte për qentë, pitbulli nisi të kafshonte qenin Haski.


Pas shumë mundimesh, pronarët arritën që të ndajnë qentë.


Për fat nuk pati dëmtime serioze.


Pitbullët njihen si qen të rrezikshëm dhe sulmojnë vazhdimisht qentë e tjerë.Etiketa: , , ,

Pas