ShowBizz

Ja se kur do t’i japë fund beqarisë Ledri

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 14:58 - 18/05/20 |
mapo.al

Ledri Vula para disa kohësh ka bërë publike lidhjen që ka me blogeren Sara Hoxha, e ndërkohë ai është bindur që do ta kalojë jetën me Sarën, duke menduar që ta kurorëzojnë dashurinë e tyre në martesë.


See the source image


Burime pranë Ledri Vulës kanë treguar për “Panorama Plus” se reperi po mendon që t’i jap fund beqarisë kur të mbarojë karantina. Mendohet se ata do të organizojnë një dasëm shumë private dhe të detyruar të respektojnë rregullat pasi edhe pas karantinës jeta nuk do të jeta më si më herët.


See the source image


Mbështetja nga ana e prindërve Ledrit nuk i mungon, të cilët dhe më para kanë shprehur fjalët më të mira për Sarën.

See the source image

See the source image


Etiketa: ,

CLOSE
CLOSE
Pas