ShowBizz

Ja shuma marramendëse që Rita Ora ka shpenzuar për manikyr

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 16:18 - 15/11/19 |
mapo.al

Këngëtarja e njohur me origjinë shqiptare, Rita Ora është pikasur ngahera për paraqitjen e saj ekstravagante. Mirëpo, askush nuk e dinte deri më tani se Ora renditet në mesin e atyre yjeve botërore që shpenzojnë shuma marramendëse për dizajnimin e thonjve.


Në eventin MTV Video Music Awards 2014, Rita mësohet se ka harxhuar plot 70 mijë dollarë për manikyr, të shoqëruar asokohe me merimanga me diamante dhe fjongo të kuqe me rubin.<
>
pita2-scaled-730x1024 834b8d0c6b7665bc1703434a72410df6Etiketa:

Pas