Aktualitet

Ja si dukej Vesa Luma para se të bëhej e famshme


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 11:04 - 06/01/21 |
mapo.al

Me kalimin e kohës të gjithë njerëzit ndryshojnë nga pak, por ky nuk është rasti i Vesa Lumës. Këngëtarja e njohur ka ndarë sot më rrjete sociale një foto shumë të vjetër të saj, nga koha kur ka qenë sa mosha e djalit të saj, Lian. Vesa ka treguar se fotografia është realizuar për një libër shkollor dhe kjo ishte hera e parë për të që përballej me një kamera.


Ajo shprehet se që prej asaj kohe dukej se ishte destinuar për të qëndruar përpara kamerave si një personazh i famshëm që është. Këngëtarja shihet në foto me flokë të gjatë të prerë me balluke, ndërkohë që në portretin e saj nuk ka ndryshuar thuajse asgjë.


“Debutimi im i pare +. Nuk e di sa vjeqe mund te kem qene,ndoshta sa Liani tash,kur babi me mori te bej sesionin e pare Ever para aparatit profesional- nuk ia kisha idene pse po fotografohesha aq ma pak per nje vellim librash shkollor, por e deshta kameran dhe si duket me deshti edhe ajo mua #greatmemories”, shkruan Vesa në postimin e saj. 
View this post on Instagram

 A post shared by Vesa Luma (@vesaluma)

Kujtojmë se prej disa vitesh Vesa nuk jeton më në Shqipëri, pasi është shpërngulur bashkë me Big Bastën dhe djalin e tyre, Lian, në Zelandën e Re.

1


Etiketa: ,

Pas