Aktualitet

Ja si e uron Robert Berisha, Norën për ditëlindjen
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 12:07 - 25/03/20 |
mapo.al

Këngëtarja e mirënjohur e skenës shqiptare, Nora Istrefi sot feston ditëlindjen e saj të 34-të. Në mesin e shumë urimeve nga familjarët, miqtë, kolegët dhe ndjekësit e saj, nuk mund të mungonte dhe një urim nga ish-bashkëshorti i saj Robert Berisha.


Roberti ka postuar disa video në InstaStory, ku shfaqet përkrah vajzës Renee dhe së bashkë kanë kënduar këngën e ditëlindjes.


Gëzuar ditëlindjen Nora Istrefi”, është përshkrimi krahas videos. Dyshja, pa varsishtë se janë ndar, e kanë dëshmuar se janë një çift shembull për t’u ndjekur nga të tjerët.Në shumë prej intervistave, Roberti ka deklaruar se i është mirënjohës gjatë tërë jetës Norës për kujdesin që ka treguar e po ashtu edhe si nëna e vajzës së tij.Etiketa: ,

Pas