Kryesore

Ja si janë pritur banorët e rinj brenda shtëpisë së ‘BBV’


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 22:03 - 07/01/22 |
mapo.al

Në spektaklin e javës së kaluar shtëpisë më të famshme në Shqipëri u bashkuan pesë emra të tjerë të showbizit.


Bëhet fjalë për moderatoren Egzona Rafuna, e cila prej vitesh punon në Radio Televizionin e Kosovës, koreografin e njohur Tan Brama, Elton Merja,balerin dhe koreograf, këngëtaren e njohur Xheisara si dhe tenisti Arbër Sulstarova.


Gjatë natës së sotme, të pyetur nga moderatorja e programit, Arbana Osmani se si u pritën nga banorët e tjerë të shtëpisë, ata kanë treguar se nuk ishte aq mirë sa dukej nga jashtë.Këngëtarja e njohur Xheisara u shpreh e priste të zinte miq brenda shtëpisë por kjo gjë nuk ndodhi.
Nga ajo që kisha parë jashtë mendova se do zija miq këtu, por kjo nuk ndodhi, megjithatë po ambjentohem.Ndërsa kokurrenti tjetër, Tan Brama është shprehur se është shumë i kënaqur brenda shtëpisë dhe se Donaldin me Ilirin mezi pristë t’I takonte nga afër.

4Pas