ShowBizz

Ja si po e kalon aktori i njohur karantinën

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 23:36 - 15/05/20 |
mapo.al

Aktori turk, Çagatay Ulusoy i njohur si “Sarpi”, prej dy muajsh është vetëkarantinuar me partneren e tij, aktoren Duygu Sarisin në një shtëpi larg Stambollit. Çifti gjatë kësaj kohe janë fokusuar tek pasionet e tyre dhe ia kanë kaluar për mrekulli bashkë.


See the source image


Së fundmi ka qënë partnerja e aktorit ajo që e ka thyer izolimin teksa po shkonte tek dentisti dhe kishte vendosur edhe maskë mbrojtëse. Duygu tregoi për gazetarët se gjatë karantinës po merret me art ndërsa zbuloi edhe diçka që nuk e dinim për “Sarpin”.


See the source image


Aktorja tregoi se ai është i mirë në kuzhinë dhe gjatë karantinës ka gatuar. “Ai është i mirë në kuzhinë, nuk është keq. Por mos bëni pyetje specifike”-tha Duygu Sarisin e cila është gjithashtu shumë e njohur nga roli i “Burxhus” në serialin “Vrasje të vogla”.

See the source image

See the source image

See the source image


Etiketa: , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas