Sport

Ja si po stërvitet Liverpool në prag të Super Kupës (VIDEO)
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 17:05 - 14/08/19 |
mapo.al

Në prag të finales së madhe, e vlefshme për trofeun e Super Kupës së Europës, Liverpool ka zhvilluar seancën stërvitore. Kjo seancë ishte ndryshe nga të tjerat, pasi në të morën pjesë edhe fëmijë me aftësi ndryshe.

Fëmijët e fondacionit UEFA kanë pasur mundësinë të zbresin në fushë për të takuar idhujt e tyre si dhe për t’u përfshirë në stërvitje.Etiketa: , , ,

Pas