ShowBizz

Ja si u shfaqën në publik Jonida dhe Romeo Veshaj

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 11:36 - 27/05/20 |
mapo.al

Jonida Maliqi dhe Romeo Veshaj, kanë vendosur që të  mos e mohojnë më romancën e tyre por ta shijojnë në maksimum. Së fundmi ata janë shfaqur shumë të dashuruar me njëri-tjetrin.


See the source image


Balerina e njohur, Isida Mollaymeri, publikoi një video në InstaStory, teksa Romeo dhe Jonida shfaqen të kapur dorë për dore me njëri-tjetrin.Shih sa të bukur që janë. Shih, shih, shih. E kapa me dorë hundën’, dëgjohet të thotë Isida Mollaymeri për çiftin më të komentuar të momentit.

See the source image

Pak ditë më parë ata bënë të njëjtin tatuazh. Jonida në krah, ndërsa Romeo në këmbë, vendosën që të gdhendnin përgjithmonë fjalët “Hate/Love”, pra dashuri dhe urrejtje.

See the source image


Etiketa: ,

Pas