Aktualitet

Tre shenjat e horoskopit që dashurojnë “marrëzisht”


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 00:37 - 25/11/21 |
mapo.al

Astrologët kanë renditur tre shenjat e Horoskopit që dashurojnë “marrëzisht”.


Njihuni më poshtë me to.


PeshqitSi një nga shenjat më emocionale, Peshqit priren të bien në dashuri me lehtësi dhe të duan shumë. Ju keni një tendencë për të hapur zemrën pa rezerva për personin që ju intereson, dhe nuk keni asnjë hezitim kur bëhet fjalë për të bërë diçka për ta, pavarësisht rrezikut.
PeshorjaGjithnjë dëshironi që njerëzit që ju rrethojnë të jenë të lumtur, dhe kjo vlen sidomos për personin që keni në krahë. Njiheni për marrëdhënie të gjata e të qëndrueshme, prandaj nuk është çudi që ju do shkoni “to the moon and back” për dashurinë.

Demi

Lexo edhe :  Këto shenja të qarta tregojnë se ju vuani… nga lodhja mendore

Jeni pafund besnikë dhe personi që keni në krahë ndihet i sigurtë pranë jush. Dashuroni në mënyrë intensive dhe të drejtëpërdrejtë. Duke qenë se përkushtoheni shumë, e vetmja herë kur ju largoheni është kur nuk ju mbetet zgjidhje tjetër.

69


Etiketa: , ,

CLOSE
CLOSE
Pas