ShowBizz

“Jam e dobët si gjilpërë”/ Britney shpërthen ndaj paparacëve


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 13:57 - 11/06/19 |
mapo.al

Britney Spears, e cila nuk ka shumë që ka dalë nga spitali psikiatrik, ka shfaqur së fundmi revoltën ndaj paparacëve të cilët e fotografuan të dielën teksa po relaksohej nën rrezet e diellit në Miami së bashku me të dashurin e saj, Sam Asghari.


Ajo i akuzon ata se i kanë fotoshopuar fotografitë që kanë qarkulluar tanimë në rrjet, për ta bërë të duket më e shëndoshë. Ajo ka shtuar se është e dobët si një gjilpërë dhe se duket në to 18 kg më shumë nga sa është në të vërtetë.


Princesha e popit nuk ka ngurruar të shpërndajë foto dhe video, për t’i konfirmuar të gjithëve se nuk aspak ashtu siç duket në fotot e paparacëve.https://www.instagram.com/p/ByjUuZPAs_j/
<
>
640-0-5cff8cdd921ed-640x835 640-0-5cff8cde2be26-640x871 640-0-5cff8cdeb3ee2-640x434 640-0-5cff8cdf4399a-640x825 567567
1
Etiketa:

Pas