Aktualitet

“Jam e ëmbël por edhe e keqe”, infermierja që çmendi djemtë në “Për’puthen”


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 20:18 - 08/09/21 |
mapo.al

Ada, 28 vjeç nga Skrapari është konkurrentja më e re në Perputhen. Ajo ka përfunduar Fakultetin e Mjekësisë dhe ushtron profesionin e infermieres.


Gjëja e parë që sheh tek një mashkull është buzëqeshja dhe pamja e jashtme. Ajo e cilëson veten si një femër ambicioze që arrin gjithçka që do në jetë.
Për atë nuk ka problem mosha e mashkullit që do të ketë në krah, por Ada thotë se ka një karakter shumë të fortë dhe ‘aq sa është e ëmbël është edhe e keqe’.I menjëhershëm ka qenë edhe reagimi i djemve, nga të cilët nuk munguan as komplimentet e shumta për aparencën e jashtme dhe bukurinë e konkurrentes më të re.22


Etiketa: , ,

CLOSE
CLOSE
Pas