Aktualitet

“Jam lodhur nga photoshopi”, Bebe Rexha tregon trupin me bikini dhe pa filtra


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 14:23 - 11/04/21 |
mapo.al

Këngëtarja Bebe Rexha ka ndarë me ndjekësit e saj nje video në rrjetet sociale, ku ka  zbuluar se edhe ajo gjithë njerëzit e thjeshtë ka strija në trup, nuk ka forma perfekte dhe në fytyrë ka shenja lodhjeje.

Në videon e publikuar në profilin e  instagramit  këngëtarja shfaqet e veshur me bikini dhe tregon se si është trupi i saj në realitet.


Në të mund të dallohet qartë celuliti, strijat dhe kofshët me palosje. Këngëtarja ka nxitur kështu të gjithë ndjekësit e saj, që të heqin dorë nga të menduarit se duhet të duken perfekt në çdo moment dhe të tregojnë si duken realisht përtej filtrave.

 View this post on Instagram

 


A post shared by Bebe Rexha (@beberexha)

1


Etiketa: ,

CLOSE
CLOSE
Pas