ShowBizz

“Jam e parezistueshme”, Françeska Jaçe shfaqet tepër ‘hot’

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 18:31 - 05/05/20 |
mapo.al

 


Françeska Jaçe është një emër i njohur tashmë i showbizit shqiptar.


 


Ajo, shumë e përfolur për jetën e luksit dhe për format bombastike që ka, se fundmi i ka vënë ‘flakën’ rrjeteve sociale.


 

 

 

View this post on Instagram

 

ya snooze ya lose 🤎🖤

A post shared by Franceska Jace (@franceskajace) on

Në një fotografi që solli në llogarinë e saj zyrtare në Instagram, modelja dhe ish-banorja e Big Brother u shfaq vetëm në të brendshme nga dhoma e gjumit, teksa dukej joshëse dhe në formë të mirë.

Bukuroshja nuk ka pritur që të vlerësohet nga të tjerët për paraqitjen e saj, prandaj e ka konsideruar vetën si të pa rezistueshme.

 

 

View this post on Instagram

 

Can’t resist 😎…

A post shared by Franceska Jace (@franceskajace) on

“S’mund të rezistosh”, ka shkruar ajo ndërkohë adhuruesit e saj vërshuan me komplimenta.

 

View this post on Instagram

 

You can’t buy happiness , but you can drive a Bmw and thats the same thing #newcar #newbaby

A post shared by Franceska Jace (@franceskajace) on


Etiketa:

Pas