ShowBizz

“Jam me kancer”/ Kastro Zizo sqaron deklaratën shokuese

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 13:50 - 22/07/19 |
mapo.al

Këngëtari dhe moderatori Kastro Zizo ka sqaruar postimin e tij më të fundit në “Instagram”, ku shkruante se kishte sëmundjen e rëndë të kancerit. Ai është shprehur po përmes një postimi se ishte thjesht një lojë e bërë kundër personave të ligë.“Një kundërpërgjigje ndaj atyre që më donin vërtetë me kancer, një emër që duhet respektuar para se t’më bësh shok me të. E gjitha ishte një lojë fënde ndaj rracës së keqe që po rritet. Nëse vërtetë do kisha kancer dhe do më thonin që i kam dhe nja 6 muaj jetë, hahaha…besomëni që do ishin së paku nja 12 vrasje të pashpjeguara dhe nja 30 të vërtetuara. Kështu që jam shëndoshë e mirë miq. Ju dua”-ka shkruar Kastro Zizo.

Lexo edhe:Kastro Zizo trondit fansat: Jam me kancer


1


Etiketa:

CLOSE
CLOSE
Pas