“Jam pjesë e LSI”, Braimllari-Lefter Kokës: Je i vetëpërjashtuar

Pas deklaratës së deputetit Lefter Koka i cili tha se ishte pjesë e LSI dhe se kishte marrëdhënie shumë të mira me Kryemadhin, ka reaguar Lëvizja Socialiste për Integrim. LSI ka shpërndarë një vendim të datës 22 shkurt 2019 ku thuhet: “Të gjithë kandidatët e e regjstruar në listën shumëemërore të Partisë së tyre që do … Continue reading “Jam pjesë e LSI”, Braimllari-Lefter Kokës: Je i vetëpërjashtuar