fbpx

ShowBizz

“Jam si Lamborghini”/ Flaka Krelani s’resht së provokuari (Foto)

               Publikuar në : 15:24 - 22/07/19 |
mapo.al

Këngëtarja Flaka Krelani s’resht së provokuari. Ajo ka postuar së fundmi në rrjetin social “Instagram” një foto ku shihet me bikini, teksa në pah i bien format e saj trupore.


Nëse Lamborghini Aventador do të ishte një femër”-ka shkruar këngëtarja krahas fotos së publikuar, duke na lënë të kuptojmë se e konsideron veten si një veturë Lamborghini; të shtrenjtë, të shpejtë dhe të bukur.https://www.instagram.com/p/B0MkYLNpb1Y/Etiketa: ,

Pas