Aktualitet

Janë binjakë? Jonida Vokshi na prezanton për herë të parë të vëllain


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 13:02 - 23/02/21 |
mapo.al

Jonida Vokshi është një ndër emrat më të dashur të ekranit për publikun shqiptar, e cila i ka bërë të gjithë për vete me ëmbëlsinë e saj.

Tetë muaj më parë, aktorja u bë nënë duke sjellë në jetë të voglën Emi, e cila është një kopje e vogël e partnerit, Besnik Krapi.


Emi është kthyer në kryefjalën e ditës së Jonidës, e cila ndan herë pas here momente me të voglën edhe në Instagram. Ajo nuk na i kursen momentet e përditshmërisë dhe me siguri edhe ju jeni ndjerë sikur jeni pjesë e shoqërisë apo familjes së Jonidës.

Mirëpo, nuk e dimë pse ajo zgjodhi që të na prezantojë sot për herë të parë me të vëllain, i cili ishte po aq simpatik sa aktorja.Jonida i ka uruar atij ditëlindjen dhe në fakt të gjithë u bëmë lëmsh. Mos janë gjë binjakë?


Ngjashmëria mes Jonidës dhe vëllait të saj është shumë e madhe.

1


Etiketa:

CLOSE
CLOSE
Pas