Aktualitet

Japoni/ Ofroi filma falas për të vetëkarantinuarit, ja pse u “rrëzua” faqja pornografike

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 17:45 - 18/03/20 |
mapo.al

Një faqe pornografike në Japoni, ka pësuar “dyndje klikimesh”, pas njoftimit se kishte lëshar mbi 200 filma falas për përdoruesit, për ta bërë sa më të thjeshtë qëndrimin e tyre në shtëpi si pasojë e koronavirusit.


Por faqja, ka dalë “jashtë funksionit” për disa orë dhe shkak për këtë janë bërë miliona vizitorë që kanë klikuar për të përfituar këtë shërbim falas, shkruajnë mediat e huaja.


Faqja, ofroi falas 200 pjesë nga seritë e saj për përdoruesit nga 13 marsi deri më datë 31, për të relaksuar në këtë formë shikuesit që qëndrojnë në shtëpi, si pasojë e COVID-19.
Etiketa: ,

Pas