Aktualitet

“Je i shitur, palaço”- Debat i ashpër mes Frrok Çupit dhe Lefter Maliqit


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 11:49 - 03/05/21 |
mapo.al

Një debat i ashpër ka nisur mes analistit Frrok Çupi dhe ish deputetit Lefter Maliqi në studion e emisionit “Breaking”.


Teksa po debatonin për rezultatin e zgjedhjeve të 25 prillit, Maliqi e cilësoi të shitur analistin Frrok Çupi.


 Kjo nxiti menjëherë reagimin e ashpër të Çupit, i cili i tha: “S’mund të më thuash mua je i shitur, nuk ta lejoj edhe pse je polic.”Biseda agravoi në ofendime nga më të ndryshmet, “Ti je palaço…” mes njëri-tjetrit derisa Çupi zgjodhi të hiqte mikrofonin dhe të largohej nga studio./tch/1


Etiketa: , ,

CLOSE
CLOSE
Pas