Aktualitet

“Je ndarë me Shkëlzenin se kështu aludohet”, ja si përgjigjet Armina Mevlani


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 17:28 - 20/06/21 |
mapo.al

Armina Mevlani është një nga blogeret më të ndjekura dhe më të njohura në Shqipëri. Armina para pak ditësh festoi ditëlindjen e saj të 30-ë, e cila u shoqërua me shumë zhurmë në rrjet.


Menjëherë pas festës u aludua se blogerja ishte ndarë nga Shkëlzeni, pasi ky i fundit nuk e uroi (të paktën jo publikisht) dhe as nuk u pa në postimet e saj.


Mirëpo, për t’ua mbyllur gojën të gjithëve, Armina publikoi videon më të bukur nga dita e saj speciale. Shihet se Shkëlzeni ka qenë i pranishëm në ditëlindje, e për më tepër çifti shfaqen duke kërcyer të lumtur pranë njëri-tjetrit.<
>
Armina dhe Xeni2 Armina dhe Xeni1 Armina dhe xeni Armina Mevlani Armina Mevlani1

Por kjo nuk ka mjaftuar dhe bukuroshes i është drejtuar sërish pyetja a është ndarë me Shkëlzezin në një rubrikë në Instagram.
“Lajme false, jemi bashkë dhe shumë të lumtur”– shkruan Armina.Ajo është pyetur dhe nëse ka bërë ndonjë ndërhyrje dhe ka zbuluar së është natyrale siç e ka bërë Zoti.

1


Etiketa: ,

Pas