ShowBizz

“Jemi munduar shumë…”, Nora Istrefi flet për herë të parë për divorcin nga Roberti
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 14:59 - 13/11/20 |
mapo.al

Një vit më parë, Nora Istrefi dhe Robert Berisha i dhanë fund martesës së tyre. Ata kanë mbetur dy shokë, ndërsa kanë treguar se edhe marrëdhëniet me familjet e njëri-tjetrit vazhdojnë të jenë të mira. Së fundmi, Nora në një intervistë për “Qejfi më i madh se Stambolli”, ka treguar për marrëdhënien me Robertin pas ndarjes.Ajo shprehet se vajza e tyre Renee është më e lidhur me të, dhe të dy janë përkushtuar që ajo të mos e ndjejë ndarjen.


“Renee e do babain shumë, por me mua është më e lidhur. Jemi përkushtuar të dy shumë që ajo të mos e ndjejë atë çështje, atë problem. Kam marrë komplimente prej shoqeve, prej njerëzve që thonin sa mirë e kemi menaxhuar. Jemi munduar shumë…Uroj që të gjithë prindërit të dinë ta menaxhojnë mirë”.
1

Etiketa: , ,

CLOSE
CLOSE
Pas