Aktualitet

“Jemi në vendnumëro me Ramën” – Basha: Më 25 prill Shqipëria fiton

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 08:41 - 22/02/21 |
mapo.al

Mëngjesin e sotëm lideri i opozitës, Lulzim Basha, ka shpërndarë një video në Facebook ku tregohen qartë të gjitha dështimet e qeverisë Rama.Sipas kreut të PD, vendi ynë ka 8 vite i ngecur në baltë e fajtori i vetëm i kësaj është Rama me keqqeverisjen e tij.


Basha premton se pas 25 prillit Shqipëria do të fitojë dhe Rama do të humbë.
“8 vjet që vendi ka ngecur keq në baltë. 8 vite në vendnumëro për shkak të Ramës. Më 25 Prill vendi do të vihet sërish në lëvizje. Më 25 Prill do të fitojë Shqipëria!”, -shkruan kryedemokrati Basha.
1,235


Etiketa: , ,

Pas