Aktualitet

“Jeni bekim për mua”, fansat përlotin Xhensilën me gjestin e veçantë


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 15:47 - 17/03/21 |
mapo.al

Këngëtarja Xhensila Myrtezaj është  një ndër artistët më të dashur për publikub shqiptar. Së fundmi, ajo ka publikuar në InstaStory një befasi që ka marrë nga ndjekësit e saj.


Në foto vihet re se disa prej fansave të saj kanë shkuar tek Kisha e Shna Ndout në Laç, si dhe kanë bërë një lutje për familjen e saj.


“Për Xhensilën, Besin dhe Ajkën. Zoti i ndihmoftë në çdo hap të jetës së tyre. Qofshin familja më e lumtur në botë”, kanë shkruar fansat e saj.Siç vihet re Xhensila është prekur nga ky gjest dhe ka shkruar:
“Më përlotët. Jeni bekim për mua, faleminderit, ju dua fort”.Përsa i përket jetës personale të këngëtares, së fundmi është aluduar në rrjet për një shtatëzani të mundshme të saj.

Këto aludime erdhën pasi blogerja e njohur Vjosa publikoi një foto në Instagram ku dha lajmin e ëmbël që po pret një bebush. Në këtë postim vihet re urimi që Xhensila i ka bërë mikeshës së saj dhe përgjigja e blogeres nxiti këto dyshime në rrjet.

“Urime edhe ty”, i shkruan blogerja, duke zbuluar kështu shtatzëninë e këngëtares.

Xhensila është mjaft aktive në palestër, gjë që na e dëshmon herë pas herë nëpërmjet postimeve të saj. Së fundmi ajo ka publikuar një video-mesazh që firma sportive “Nike” u dedikon të gjitha nënave që ushtrojnë aktivitet fizik edhe pse janë në një pritje të ëmbël, dhe mund të themi se kjo video na i shtoi dhe më shumë dyshimet

1


Etiketa:

Pas