ShowBizz

Jennifer Lopez befason me pagesën që ka marrë në filmin e fundit
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 09:59 - 21/12/19 |
mapo.al

Këngëtarja e njohur Jennifer Lopez së fundmi është bërë pjesë e një projekti të ri kinematografik, me filmin ‘Hustlers’.


Fansat mezi presin që ta shohin, edhe për faktin se në këtë film JLO shfaqet tepër sensuale. Mirëpo, si gjithnjë, aspekti i pagesës mbetet diçka intriguese për publikun.


Por këngëtarja e famshme është shprehur se nuk ka marrë asgjë dhe se ka punuar falas.“Gjërat që bëj, i bëj sepse dua. S’fitova asgjë nga “Hustlers”. E bëra falas dhe shërbeva si producente. Unë mbështetem te vetja. Unë bëj gjërat që dua. Ishte diçka shumë e veçantë të luaje Ramona-n”, është shprehur Lopez.
Etiketa: , ,

CLOSE
CLOSE
Pas