ShowBizz

Jennifer Lopez hidhet në pishinë pas kërcimit në shi (Video)

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 17:59 - 26/05/20 |
mapo.al

Jennifer Lopez, emri i të cilës lidhet me disa profesione(këndim, aktrim, modelim dhe kërcim) ka shijuar shiun në qiellin e hapur duke vallëzuar.


See the source image


Ka qenë i dashuri i këngëtares, sportisti Alex Rodriguez, i cili ka ndarë me publikun momente private të Jennifer Lopezit.


 


Jeta nuk është për të pritur që stuhia të kalojë.Është për të mësuar të kërcesh në shi (ose të hidhesh në pishinë)” , ka shkruar ndër të tjerash futbollisti.

 

View this post on Instagram

 

Who wants to join us on our bike ride? 🚲💙#mondaymotivation

A post shared by Alex Rodriguez (@arod) on


Etiketa:

Pas