Aktualitet

Jennifer Lopez nxjerr foton e fundit nga plazhi, vërshojnë miliona pëlqime
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 17:19 - 17/09/20 |
mapo.al

Aktorja dhe këngëtarja 51 vjeçare ka bërë shkrepjen e fundit në mbyllje mesa duket të pushimeve që kanë zgjatur deri në këto ditë vona të shtatorit.


Fotoja me një bikini rozë ka marrë menjëherë pëlqime, dhe për pak orë janë shënuar mbi 2 milion like.Dhe arsyeja është e kuptueshme.


J.Lo, ngjan rrezatuese në këtë foto, dhe 51 vjeçarja me linjat e saj po sfidon rëndë kohën dhe vitet.


 


Etiketa: , , ,

Pas