ShowBizz

Jennifer Lopez shkëlqen në premierën e “Hustlers” (Foto)

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 16:36 - 11/09/19 |
mapo.al

Jennifer Lopez ka shkëlqyer ashtu sikurse pritej në premierën e “Hustlers”, në Festivalin Ndërkombëtar të Filmit në Toronto.


Me një fustan të verdhë dhe të gjatë nga koleksioni i vjeshtës (2019) i Maison Yeya dhe një palë sandale të “Femme Shoes”, që kushtojnë rreth 150 $, Jennifer dukej e mahnitshme. Por, vëmendja e të gjithëve duket se është tërhequr nga çanta e saj e dorës, e cila të krijonte idenë e një tufe të mirë parash.


Risjellim në vëmendje “Hustlers” është frymëzuar nga një artikull i “New York Magazine” në vitin 2016, ku përmenden një grup ish-striptistesh që iu bashkuan dhe mashtruan klientët e pasur të Wall Street-it.


<
>
'Hustlers' premiere, Arrivals, Toronto International Film Festival, Canada - 07 Sep 2019 'Hustlers' premiere, Arrivals, Toronto International Film Festival, Canada - 07 Sep 2019Etiketa:

Pas