KMR

Jeta e fundit/ Brenda jahtit superluksoz të aktorit të njohur


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 21:33 - 14/11/21 |
mapo.al

Aktori i njohur nga Hong Kongu, Jackie Chan, i bëri vetes një dhuratë goxha të shtrenjtë kohë më parë.


66-vjeçari bëri të tijin njërin prej 2 jahteve luksozë të serisë ‘Ruying 125 all-GRP’, me gjatësi 38.1 metra.


Gjatë ceremonisë së marrjes në dorëzim të Jahtit atë kohë nga ana e aktorit të famshëm, morën pjesë shumë politikanë, bankierë dhe yje të kinemasë.Siç do të shikoni në fotot e mëposhtme, bëhet fjalë për një jaht tepër luksoz, që mes shumë detajesh, disponon edhe një pistë për uljen e helikopterëve.
<
>
1-3 2-2 3-1 4-131 5-129 7 8-101 9-87 10-89 11
6

CLOSE
CLOSE
Pas