Aktualitet

Jetonte prej vitesh në Londër, kush është i riu që u plagos në Berat (FOTO)


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 09:03 - 19/08/21 |
mapo.al

Personi që shihni në foto është 24-vjeçari që u plagos në një atentat, mesnatën e kaluar. Tajar Fetiu është qëlluar me gjashtë plumba teksa ka qenë duke hyrë në rrugicën e shtëpisë së tij.


I plagosuri Tajar Fetiu është transportuar fillimisht drejt Spitalit Rajonal Berat, por për shkak të gjendjes së tij të rëndë ai është transportuar drejt Spitalit të Traumës në Tiranë.


Nuk dihen ende shkaqet e plagosjes së 24-vjeçarit, që jetonte prej shumë vitesh në Londër dhe kishte ardhur në qytetin e Beratit për të ajrosur shtëpinë e vjetër të familjes, teksa kjo e fundit jetonte në Tiranë.Burimet zyrtare të policisë konfirmojnë se janë sekuestruar edhe kamerat e disa bizneseve përreth dhe po punohet për identifikimin dhe kapjen e autorëve.
LEXO EDHE:Atentat me armë zjarri në Berat, plagoset i riu

1


Etiketa: , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas