Aktualitet

“Jo e merituar”, kënga e Loredanës dedikim për Mozzik

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 11:45 - 30/04/20 |
mapo.al

Reperja Loredana Zefi, nuk di të ndalet. Mbrëmë në mesnatë ajo ka publikuar bashkëpunimin e saj me reperin gjerman, Capital Bra.


“Nicht verdient” mban titullin kjo këngë, e cila flet për një dashuri të humbur ku partneri nuk e meritonte tjetrin, bazuar edhe në titullin e këtij projekti.Megjithatë, në tekst është e përfshirë edhe vajza e saj, Hana, duke bërë kuriozë fansat se kjo mund të jetë një këngë dedikuar ish-bashkëshortit të saj, Mozzik.


 

Mbrëmë ishim dy nga ne (Ey)
Dhe unë jam pas teje pa marrë parasysh se sa larg shkon (Pshh)
Por nesër do të vësh re që të mungon diçka (Po)
Por në një moment është gjithçka tepër vonë
Ti më ke zhgënjyer kështu, betohem, jam serioze
Më ka mashtruar kështu, mendova, ju ia vlen
Unë isha aq e lumtur, ti zotëroje zemrën time
Por tani vajza ime Hana shëron çdo dhimbje (Hana)
Po, sa shpesh kam luftuar për ty dhe për mua? (Hana)
Sa herë më ke thënë se bota është e jona? (Hana)
Sa herë kam ulur kokën përpara teje?
Ishte një dobësi për ty, por për mua ishte respekt”.

 

 

View this post on Instagram

 

Out now!!!!!!!!!!!!!!!! @capital_bra

A post shared by Loredana (@loredana) on

Është kjo një pjesë e këngës që ka ngjallur dyshime se e gjitha i drejtohet reperit.

 


Etiketa: , ,

CLOSE
CLOSE
Pas