Aktualitet

Jo vetëm në Llogara, hedhje me parashutë edhe nga mali i Krujës (VIDEO)


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 20:12 - 11/05/21 |
mapo.al

Hedhjet me parashutë kanë nisur dhe nga mali i Krujës.


Kryeministri, Edi Rama ka postuar videon, në këtë “pasdite të veçantë”, siç e quan ai.


Gjatë xhiros, çdokush ka mundësinë të shijojë rivierën e larmishme të qytetit.

Deri tani, si vend i përshtatshëm për fluturimet me parashutë konsiderohej vetëm Qafa e Llogarasë.Por tashmë, të apasionuarve pas këtij sporti kanë iu shtohet një tjetër destinacion.

1


Etiketa: , , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas