Aktualitet

Jo vetëm politikanët, edhe artistët luten për Tetovën – reagimet në rrjet


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 09:21 - 09/09/21 |
mapo.al

Personazhet e njohur të artit kanë shprehur ngushëllimet për viktimat e ngjarjes tragjike në Tetovë, ku pas një shpërthimi në fuqishëm në spital mbetët të vdekur disa persona. Deri tani numri i viktimave të konfirmuara zyrtarisht është 14.


Të sensibilizuar me situatën e rëndë janë treguar shumë artistë të njohur, të cilët kanë publikuar foto tronditëse nga shpërthimi, të shoqëruara dhe me dedikime prekëse për familjarët e viktimave.


Ja disa prej postimeve të tyre sensibilizuese lidhur me ngjarjen.<
>
leonora2 leonora3 leonora4 leonora5 leonora6 leonora7 leonora8 leonora9 leonora10 leonora11 leonora12

LEXO EDHE:Tragjedia – Rama, Meta dhe Basha: E rëndë, lutjet tona shkojnë për Tetovën1


Etiketa: , ,

CLOSE
CLOSE
Pas