ShowBizz

Jondia Maliqi dhe Romeo Veshaj realizojnë videon e parë se bashku

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 13:42 - 06/05/20 |
mapo.al

Këngëtarja Jonida Maliqi dhe aktori i humorit Romeo Veshaj u përfolën se historia e tyre e dashurisë mbaroi. Por dyshja vazhdon të konfuzojë ndjeksit.


 


See the source image


Së fundmi ata i  janë bashkuar rrjetiti më të përdorur  Tik Tok duke realizuar një video së bashku.


Jonida ka ndarë në InstaStory kërcimin e tyre teksa shfaqen të veshur njesoj me njëri-tjetrin.

 

Me këtë video, ata konfirmuan njëherë e mire se nuk janë ndarë dhe siç duket nuk kanë ndërmend ta fshehin më nga mediat lidhjen  e tyre.

See the source image

See the source image


Etiketa: ,

Pas