ShowBizz

Jonida Maliqi tregon për letrat që gjente poshtë derës së hotelit

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 12:01 - 11/05/20 |
mapo.al

Jonida Maliqi së fundmi ka qënë e ftuar në emisionin ‘E diela shqiptare’ gjatë të cilit ka treguar dhe eksperiencat e saj në ‘Eurosong’, si përfaqësuese e Shqipërisë.


See the source image


Këngëtarja ka treguar se gjatë kohës që ishte në Izrael, fansat i dërgonin letra dhe kartolina poshtë derës së hotelit ku qendronte.


See the source image


Nuk i harroj kurrë ato mesazhet, letrat, kartolinat që gjeja çdo ditë poshtë derës së dhomës së hotelit.Fansat e Eurovizionit vinin me bluza të flamurit shqiptar, gjë që ndodh shumë rrallë me fansat shqiptar”, tregoi Jonida.

See the source image


Etiketa:

Pas