ShowBizz

Jonida Vokshi dhe Besnik Krapi bëhen prindër për herë të parë


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 14:04 - 18/06/20 |
mapo.al

Jonida Vokshi dhe Besnik Krapi janë bërë prindër për herë të parë. Lajmin e ka bërë të ditur aktori, i cili ka shkruar emocionet e para si baba i ri, duke zbuluar edhe emrin e së bijës.

Ai ka zbuluar se ka ardhur në jetë një vogëlushe, që Besniku dhe Jonida e kanë quajtur Emi.


“Zoti m’ka taku me ni çikë shumë t’bukur sot. Ma ka marrë krejt zemrën!

Emrin e ka Emi. N’fillim kajti fort … poget kur e kuptoj kush jom e kur m’pa qysh dokna. Po menjëherë u bëmë shokë. U pajtum me kon shokë të ngushtë përjetë!Emi dhe nana e saj e bukur Jonida, që unë e dua fort, janë shëndoshë e mirë! Ju duam shumë krejtve e faleminderit për kujdesin! Shoqes teme t’ngushtë, Zoti ia dhashtë shëndetin, lumtuninë e durimin. Neve na boftë prind’ krenar! Vendi i vet u krenoftë me të!” –ka shkruar Besniku, ndërsa Jonida nuk ka reaguar ende.


 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by besnik krapi (@besnikkrapi) on

Tani mezi presim për foton e parë të Emit!

1


Etiketa: ,

CLOSE
CLOSE
Pas