ShowBizz

Jonida Vokshi uron bashkëshortin me fjalët e ëmbla por komenti i tij ishte epik
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 13:26 - 03/11/20 |
mapo.al

Besnik Krapi feston sot ditëlindjen dhe në këtë ditë speciale nuk kishte si të mungonte një urim nga bashkëshortja, Jonida Vokshi.Kjo e fundit ka postuar në Instgaram një nga fotot më të ëmbla të besnikut me vogëlushen e tyre, Emi, dhe i ka kushtuar disa fjalë.


 
Gëzuar babi i Emit! Ju dua më së shumti në botë”, ka shkruar Jonida. 


 

View this post on Instagram

 

Gezuar babi Emit 🎂🥂❤️ @besnikkrapi Ju dua me se shumti ne bote❤️❤️🧿🧿

A post shared by Jonida Vokshi (@jonidavokshiofficial) on

Por përveç urimit të saj, vëmendjen e mori edhe komenti i Bensikut, që si gjithmonë ishte mjaft i goditur.

Qy qy sa i bona more? Ju dua fort. Ama fort”, ka shkruar ai në postimin e Jonidës.

Jonida dhe Besniku u bënë prindër për herë të parë me vogëlushen e tyre, që erdhi në jetë në qershor të këtij viti.

Ndërkohë në shtator të vitit të shkuar dyshja e njohur kurorëzuan dashurinë e tyre me martesë.

1


Etiketa: , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas