Aktualitet

Ju bien flokët? Bioscalin ofron zgjidhje, produkte bimore për meshkuj dhe femra


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 19:37 - 23/06/21 |
mapo.al

Për mirëqenien tuaj, një trajner bën diferencën. Për flokët tuaj, trajneri është Bioscalin. Bioscalin Physiogenina me përmbajtje aktive natyrale për flokë të shëndetshëm dhe më të fortë çdo ditë.  Bioscalin ofron një sërë produktesh, në tableta, ampula, shampo, maska apo balsam.


Produktet e Bioscalin kanë në përmbajtje vitamina, minerale nga përbërës bimorë. Bioscalin është trajneri i flokëve tuaj.


Linja Physiogenina Bioscalin® është një linjë e plotë e produkteve për meshkuj dhe femra, rezultat i kërkimit shkencor dhe testeve klinike, të projektuar për t’u dhënë forcë dhe vitalitet flokëve të dobët dhe të brishtë, duke u kujdesur për ta dhe duke parandaluar renien.📌 Linja Physiogenina ofron një sërë produktesh për të luftuar humbjen e përkohshme të flokëve dhe garanton mirëqenien e tyre duke kryer veprimin e saj në mënyra të ndryshme:▶️ TABLETA ushqen dhe forcon flokët nga brenda organizmit
▶️ AMPULAT duke vepruar nga jashtë, ushtrojnë një veprim direkt në rrënjë
▶️ SHAMPO, MASKA dhe BALSAMI plotësojnë trajtimin e tabletave dhe ampulave, duke vepruar në fibrat e flokëve.
Përveç Physiogeninës, çdo produkt në linjë përmban përbërës aktive dhe substanca specifike:
➕ Vitamina
➕ Minerale
➕ Teknologji për çlirimin gradual
➕ Përbërës me origjinë bimore që pasurojnë formuliminBioscalin® Physiogenina: Formula për mirëqenien dhe vitalitetin e flokëve të dobët dhe të brishtë, me tendencë rënie!

1


Etiketa: , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas