ShowBizz

Julian Deda xhelozon Knut Fleckenstein me 3 superfemra

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 18:46 - 01/03/19 |
mapo.al

Raportuesi për Shqipërinë në PE, Knut Fleckenstein është bërë meme në rrjete sociale kohët e fundit, dhe ironitë kanë synuar të nxjerrin se ai paska një pike të dobët, që janë femrat e bukura. Europarlamentari është goditur shumë këto ditë, po një prej më të gjeturave, ka ardhur pak minuta më parë nga aktori Julian Deda.


Aktori i humorit ka postuar një foto me tre superfemra ngjeshur pas tij, pjesmarrëse në Duplex, Eliona Pitarkën, Rashel Kolanecin dhe Arta Elezajn, dhe ku përbri shkruan: Hey Kënut shiko ça kam unë. Ke inat ti? Mos u bëj xheloz./Gazeta Mapo/

Etiketa: , , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas