Aktualitet

Juventus bën hap fals, i mund Napoli me penalltinë e shqiptarit


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 20:48 - 13/02/21 |
mapo.al

Juventusi ka hedhur një hap fals në luftën për titullin e Seria A. Bardhezinjtë janë mposhtur nga Napoli me rezultatin 1-0.

Ishte penalltia e fituar nga Amir Rrahmani që zhbllokoi shifrat pasi Insigne u tregua i saktë nga pika e bardhë.


Tashmë Juventus ngelet 7 pikë larg nga kreu i Seria A, Milan, dhe 5 nga vendi i dytë Inter teksa kishte shansin të ngushtonte diferencat.
1
Etiketa: , , ,

Share
Mbyll
CLOSE
CLOSE
Pas