Kryesore

“Ka ardhur “Avatari” në Vlorë”/ Meta i kthehet Gjiknurit: Të fala gurusë!


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 12:04 - 16/04/21 |
mapo.al

Presidenti Ilir Meta i ka thyer përgjigje nga Vlora edhe drejtuesit politik të qarkut të Vlorës, Damian Gjiknuri lidhur me deklaratat e tij, i cili e cilësoi si “avatar”.

Presidenti Ilir Meta iu përgjigj Gjiknurit duke i thënë “të fala gurusë” dhe u shpreh se do të vijë më shpesh në Vlorë edhe në kuadër të sezonit turistik.


“Vlora është e të gjithëve, sigurisht edhe e një presidenti nga Skrapari. Do të vij më shpesh në Vlorë sepse po vjen edhe sezoni turistik dhe mund t’i bëjmë pushimet këtu. Kryeministri ka bërë thirrje publike dhe inkurajim publik për vjedhje vote. Kjo përveç fakteve që i kemi konsumuar. Ndërsa Damian Gjiknurit i them të fala gurusë, Vlora e vlonjatëve”, u shpreh Meta.

LEXO EDHE: Gjiknuri ironi me Metën: “Avatari” ka ardhur të zbulojë komplotet në Vlorë


1


Etiketa: , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas