Aktualitet

Kakavijë/ Kapet shqiptari i dënuar për përdhunim dhe joshje fëmijësh

Na ndiqni në Facebook
               Publikuar në : 14:02 - 09/10/19 |
mapo.al

Kapet në tentativë për të hyrë në Shqipëri, përmes Kakavijës, një shqiptar i kërkuar për përdhunim.


Mediat greke raportojnë se shqiptari 49-vjeçar ishte cilësuar i rrezikshëm për shoqërinë, pasi ishte dënuar për përdhunim dhe joshje të fëmijëve, por ishte ende i lirë.Në kufi ai është zbuluar nga kontrolli i të dhënave të tij dhe policia verifikoi se bëhej fjalë pikërisht për personin që ishte arratisur. Ndërkohë që më herët, Gjykata Penale e Thebës e kishte dënuar atë me burg për armëmbajtje pa leje.Etiketa: , , ,

Pas