Aktualitet

Kallami i peshkimit prek telat e tensionit, humb jetën 55-vjeçari në Durrës


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 19:19 - 19/07/21 |
mapo.al

Një ngjarje e rëndë është regjistruar sot në fshatin Jubë të Sukthit, në Durrës.


A.Ç., 55 vjeç humbi jetën pasi kallami me të cilin ai kishte dalë për peshkim në lumin Erzen, preku telat e një shtylle tensioni.


55-vjeçari ka ndërruar jetë menjëherë. Në vendin e ngjarjes ka mbërritur policia dhe grupi hetimor. Trupi i pajetë është dërguar në morgun e Spitalit të Durrësit.1


Etiketa: , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas