“Kam 30 vjet me PS”/ Socialisti i zhgënjyer-Bashës: Do të votoj vetëm për ty

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, ishte ditën e sotme në Njësinë 3 në Tiranë ku ka takuar qytetarë dhe biznese në këtë zonë. Gjatë ecjes, Basha është ndalur nga qytetarët dhe bizneset, të cilat i shprehën problematikat që i shqetësojnë dhe i dhanë mbështetje kreut të opozitës në zgjedhjet e 25 prillit. Lulzim Basha: … Continue reading “Kam 30 vjet me PS”/ Socialisti i zhgënjyer-Bashës: Do të votoj vetëm për ty