ShowBizz

“Kam neps”, Klea Huta kërkon tortë në mesnatë

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 15:09 - 13/05/20 |
mapo.al

Moderatorja Klea Huta së bashku me këngëtarin Elgit Doda janë në pritje të fëmijës së tyre të parë. Por mesa duket Klea ka shumë neps gjatë shtatzënisë.


See the source image


Kësaj here moderators i ka shkuar mendja për tortë, por vështirë të gjesh në ato orë të vona të mbrëmjes. Përmes  një postimi në Instastory ajo ka shprehur dëshirën e saj të madhe për tortë.“Ku të gjej tortë tani?”- ka shkruar ajo.

See the source image

Klea duke qenë shumë aktive në rrjetet sociale, ka ndarë me fansat e saj  momente të ëmbla nga përgatitjet për vogëlushin. E në fotot e fundit ajo ka treguar se ka blerë krevatin dhe se ka bërë gati edhe rrobat që do t’i veshë bebit për herë të parë.

 


Etiketa:

Pas